1548324811_32334244.png
mascot4.png
1548233273_63599469.png

Value, Efficiency, and Productivity

Bu üç özellik birlikte tarayıcımızı iş akışınıza dahil etmeyi kolaylaştırır.

Kalite göz önünde bulundurularak tasarlanan i500'ü uygulamanıza değer katmak için oluşturduk.

Etkileyici hızı ve pudrasız sistemi ile i500, daha sorunsuz bir tarama deneyimi sağlar,

geri dönüş sürelerini kısaltmak ve kliniğinizin verimliliğini artırmak.

Uzmanlığınızdan bağımsız olarak, i500 farklı uygulamalara sahiptir ve profesyonel ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar.

Açık CAD / CAM sisteminin sunduğu geniş esneklikle çalışma verimliliğinizi artırın ve uyumluluk sorunları hakkında bir daha endişelenmeyin.

Bugün geçiş yapın ve i500 deneyiminin tadını çıkarın.

i500 intraoral scanner

Yüksek YG

Yüksek Yatırım Getirisini göz önünde bulundurarak i500 tarayıcıyı oluşturduk. Tasarım ve yazılım, çok rekabetçi bir fiyata benzersiz bir performans sağlar.

 

Esneklik

İ500, STL dosyalarını Medit Link'ten dışa aktarmanıza ve tercih ettiğiniz laboratuvarla paylaşmanıza veya dosyaları kolayca aktarmanıza ve tüm iş akışı boyunca ilerlemenizi takip etmenize olanak tanıyan açık bir CAD / CAM sistemi kullanır.

 

Etkileyici hız

İki yüksek hızlı kamera kullanarak, i500 hızlı ve verimli bir şekilde tarar. Akıllı tarama algılama algoritmasıyla i500, sorunsuz bir tarama deneyimi için kaldığı yerden devam eder.

 

tozsuz

İ500 düzenli durumlarda toz kullanılmasını gerektirmez, bu da tarama işlemini daha sorunsuz hale getirir ve deneyimi hasta için daha keyifli hale getirir.

 

Küçük uç

İ500 üzerindeki küçük uç, hem kullanıcı hem de hasta için daha basit manevra kabiliyeti ve gelişmiş hasta konforu.

 

Yüksek çözünürlük

İ500 yüksek çözünürlükte ve ayrıntılı olarak zengin görüntüler üretir, Kolayca diş yapısı ve yumuşak dokuları ayırt etmenizi sağlar

kenar çizgilerinin ve alt kesimlerin tanımlanması.

 

 

Doğruluk

Tek Tepe: Doğruluk (Doğruluk) = 4,2 μm (± 0,49 μm)

Hassasiyet (Tutarlılık) = 2,1 μm (± 0,58 μm)

* Tek taç doğruluk testi Medit tarafından “Altı İntraoral Tarama Cihazının Doğruluğunun Değerlendirilmesi: In-vitro bir Araştırma” yöntemine göre yapılmıştır. ADA Profesyonel Ürün İncelemesi 2015 ”.

Çeyrekler: ± 50 μm / Tam Kemer: ± 100 μm

* Quadrantlar ve Full Arch doğruluğu için referans modeli, endüstriyel sınıf, son derece hassas bir referans tarayıcı Solutionix D700 (6.4 megapiksel, Küçük nesne taraması için Gelişmiş Mavi Işık Teknolojisi) ile taranmıştır.

 

Video türü

Hızlı video tabanlı olduğu için i500 ile dalgalı sonuçlar hakkında endişelenmenize gerek yok kısa sürede daha fazla veri yakalar. Sonuç olarak, çift kameralar tarafından çekilen görüntü daha düzgün ve daha ayrıntılıdır.

 

Hafif

Özellikle ağır bir tarayıcı kullanıyorsanız, tarama rahatsız edici ve yorucu olabilir. Ancak, hafif ve tutması kolay olan i500 tarayıcı ile bu sorunu ortadan kaldırarak süreci sizin için rahat bir hale getirdik.

 

Canlı renk

İ500 tarayıcı, yazılımlar arasında ayrım yapabilen hassas renkli taramalar üretir doku, plak ve dişler.

 

Tek tuşla kontrol

İ500'ün tek düğmesi kullanıcının taramayı herhangi bir anda başlatmasını ve durdurmasını sağlar bilgisayara ulaşmak zorunda kalmadan. Taramayı başlatmak için düğmeye bir kez basın, ve durmak için başka bir zaman. Tarama tamamlandığında, bir sonrakine geçmek için basılı tutun tarama aşaması.